Moordzaken

#63 - Het Anjumer horrorpension

Carrie & Eddie

Use Left/Right to seek, Home/End to jump to start or end. Hold shift to jump forward or backward.

0:00 | 1:16:08

Het is kerstavond 1997 als twee mannen zich melden bij de politie in Noord-Friesland. Ze vertellen dat er in het plaatsje Anjum een lichaam in een voortuin ligt. Naast een gegraven gat vindt de recherche inderdaad een lijk. Bij een naastgelegen terrein treffen ze op aanwijzen nog een tweede lichaam aan. De 52-jarige pensionhoudster, Marjan van der E., wordt voor de dubbele moord opgepakt en veroordeeld. Maar zij ontkent. Wat gebeurde er in 1997 in het Friese Anjum?

Benieuwd naar onze favoriete boeken? Beluister en bekijk nu meer dan 350.000 luisterboeken en e-books 30 dagen gratis op Storytel via: https://www.storytel.com/nl/nl/c/moordzaken

Vond je dit een interessante aflevering? Dan staan er meer dan 100 afleveringen voor je klaar, die alleen te beluisteren zijn in de Podimo-app. Heb je nog geen Podimo? Probeer de app dan nu 60 dagen gratis via podimo.nl/moordzaken (deze bijzondere aanbieding is geldig t/m 9 oktober!).

Op Podimo ontdek je exclusieve podcasts en duizenden luisterboeken, reclamevrij op één plek. En dus ook een breed aanbod aan true crime podcasts, zoals bijvoorbeeld Moorden in het Noorden, Bizar de podcast, De zeven levens van Betty en nog veel meer.

Blijf luisteren & volg ons!
Insta: @MoordzakenPodcast
Twitter (X): @MoordzakenPod
YouTube-kanaal: @MoordzakenPodcast
📩 moordzakenpodcast@gmail.com